Перейти до основного вмісту

Гарантія Swarovski

При покупці кожного оригінального виробу Swarovski Вам надається гарантійний сертифікат із печаткою магазину та датою придбання. Цей сертифікат дає право на гарантійне обслуговування у будь-якому бутику Swarovski у світі протягом двох років.

Оригінальний товар Swarovski був розроблений з використанням каменів, філігранно огранених у кращих традиціях майстерності Swarovski у суворій відповідності до найвищих стандартів якості протягом усього процесу виготовлення.

Гарантійні зобов'язання:

Ми гарантуємо, що якість товарів відповідає вимогам торгівлі, а самі товари не мають дефектів матеріалів або виробничих дефектів за умови їх нормального використання. Додаткова гарантія не надається.

Термін гарантії становить два роки з моменту отримання Товару.

Ця гарантія не покриває випадки пошкодження Товарів через нещасний випадок, неналежне звернення, модифікацію, спроби ремонту, необачність після покупки, природного зносу, розриву та/або недотримання вказівок щодо догляду за Товарами.

У малоймовірному випадку, якщо у Ваших Товарах буде виявлено дефект, який підпадає під умови цієї гарантії, зверніться до найближчого магазину Swarovski. Від Вас потрібно надати документ, що підтверджує покупку (сертифікат автентичності). Вам буде запропонована заміна Товару на аналогічний новий замість дефектного.