0

Выбранные товары

Сахарницы

Фильтры

Цукорниця - один з найголовніших і потрібних предметів на будь-якому столі, будь то торжество на широку ногу або звичайне чаювання в колі сім'ї.  Без нього ніяк не обійтися, тому аксесуар чайного посуду повинен бути, безумовно, не тільки зручним і якісним, але і красивим, стильним, які мають «своє обличчя».  Ось чому все частіше покупці віддають перевагу не штамповим цукорниці, а брендовим, які представляють собою справжні витвори мистецтва.

Ранок, вечір або невелику перерву на чашку кави в денний час не може вважатися повноцінним без фірмової ємності для цукру, що відповідає за стилем кавового сервізу.  Також вона є незмінним атрибутом будь-якого чаювання, коли в кінці дня сім'я збирається за столом у вітальні і ділиться враженнями отриманими протягом дня.  Це корисний предмет, який є у кожному будинку, ресторані, кафе, вуличної кав'ярні.  Вони передбачені правилами етикету для того, щоб гість сам міг покласти в свій напій потрібну кількість цукру, зробивши його смак ідеальним для свого сприйняття.  Вивчаючи асортимент нашого інтернет-магазину, неважко переконатися, що цей аксесуар, також є гідною прикрасою будь-якого столу.

солодке ліки

Уявити сучасне життя без цукру практично неможливо.  Він незамінний в рецептах випічки, шоколадної та алкогольної продукції і навіть часом в приготуванні звичайної їжі.  Але так було не завжди.  Стародавні греки і єгиптяни взагалі не знали його смаку.  Вони задовольнялися медом і сушеними солодкими фруктами.  Його величність цукор з'явився набагато пізніше і коштував чимало.  Ціна була така висока, що в середні віки його могли придбати тільки багатії.  Він з'являвся в будинках знатних людей, але не з прилавків магазину або базару, а з аптеки.  Солодкий продукт продавали як ліки і відпускали часто за рецептом.  Через століття ситуація змінилася, цукор ставав популярним і доступним.  А, значить, сипучий пісок необхідно було десь зберігати.  З'являвся попит на спеціальну тару.  Вона мала вигляд скляної ємності всередині ящика-чайниці, що було не зовсім зручно.  Окремі судини, спочатку прямокутні, а потім чашоподібні з'явилися набагато пізніше.  Скляні та срібні цукорниці в 18-м столітті на кухнях англійців користувалися великою пошаною, їх часто виставляли на показ господині, як предмет гордості і достатку.  Купити цукорницю вже можна було в наборі з чайником і молочником, така композиція з трьох елементів посуду була виконана в єдиному стилі.  Ці невеликі сервізи з трьох предметів досить довго були популярні у європейців.

Здоров'я на дні посуду
У 21-му столітті дизайнери невпинно видають нові ідеї оригінальних цукорниць.  Варіанти виконання не знають кордонів.  У моді моделі:

Цукорниця - вид посуду, підібрати який не важко, вважає багато хто.  Але легковажно робити вибір не варто.  Як з'ясували вчені, від нього залежить ваше здоров'я.  До складу матеріалу потрібно поставитися дуже серйозно.  Посуд з елементами пластмаси може легко зіпсувати смакові якості цукру, а якщо він не захищений і в нього легко потрапить пил або волога, це зіпсує не тільки зовнішній вигляду білого або тростинного цукру, але і завдасть шкоди здоров'ю.  Безпечні і практичні предмети сервіровки виготовляють з наступних матеріалів:

солодкий подарунок

Вибрати презент - завдання не з легких.  Будь-то дуже близькій людині, керівнику або молодятам.  Срібна цукорниця - чудовий сувенір на будь-яке свято.  За правилами фен-шуй саме такий посудину є дуже яскравим піднесення, якщо ви бажаєте людині добробуту, удачі, солодкого життя і сімейного багатства.  Важливо, щоб подарунок був не пустим - крім коричневого цукру можна покласти в ємність з благородного металу цукерки, цукрову пудру або будь-які солодощі.  При цьому, подарунок повинен бути з щільною кришкою, щоб смачні дари ні зараз, ні в подальшому застосуванні не насичувалися енергетикою сторонніх людей, яка не завжди буває позитивною.

Цукорниця порцеляновий протягом багатьох років залишається фаворитом і предметом гордості на сервировочном столі.  «Бабусин» фарфор найвишуканіших форм і колірної гами притягує погляди, які знають толк в декорі.  Це антикваріат, за який покупці викладають чималі суми.  Сучасний фарфор, наприклад, декорований позолотою, також відрізняється витонченістю, елегантністю і стилем.

Біла класична цукорниця в усі часи була синонімом шику.  Витончена простота кольору виглядає на будь-якому столі ошатно і дуже вишукану.

Музей сахара 

Вкусный и полезный в правильной дозировке продукт так любим людьми, что в его честь был открыт целый музей сахара. 113 лет назад в Берлине он распахнул свои двери для всех любознательных и любопытных. По сей день сладкоежки со всего мира приезжают посмотреть на захватывающие экспозиции: «производство сахара», «сахарная свекла в Пруссии», «нет алкоголя без сахара», «мир — без сахара» и многие другие. 

 В интернет-магазине Valencia купить сахарницу легко и приятно. Выбор лучших изделий представлен широко, стоит лишь определиться, чего именно хотите вы. У нас представлены такие модели: